1. کلیه محصولات وب سایت دارای ضمانت کیفیت می‌باشند. لذا در صورتی که بعد از دریافت محصول حس کردید با کیفیت مورد انتظار شما تفاوت دارد، می ‌توانید آن را بدون هیچ هزینه‌ای عودت دهید.
  2. اولویت تحویل کالا در چاپیلوکس به صورت حضوری درب کارگاه است. لذا هرگونه مسئولیت ارسال بر عهده مشتریان عزیز می‌باشد.
  3. کیفیت و سلامت فیزیکی تمامی محصولات قبل از ارسال بررسی می‌شوند. لذا لطف بفرمایید از سلامت محصولات در هنگام دریافت از مأمور پست یا پیک اطمینان حاصل نمایید تا در صورت مشکل همان لحظه توسط ایشان، کالا بازگشت داده شود.
  4. چاپ تمامی محصولات با مدرن‌ترین و به‌روز‌ترین دستگاه‌ها و با کیفیت بسیار عالی انجام می‌پذیرد اما در صورتی که تصاویر ارسالی شما با کیفیت پایین و یا اندازه کوچک ارسال شده باشند، حتماً کیفیت چاپ نیز تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.
  5. در صورتی که تصاویر ارسالی از حداقل کیفیت لازم برخوردار نباشند؛ طی تماس با شما، تصویر با کیفیت درخواست خواهد شد.
  6. سفارشات چاپ تصاویر مستهجن و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران عودت داده خواهند شد.
  7. در این مجموعه دسترسی به تصاویر و همچنین چاپ کلیه سفارشات توسط همکاران خانم انجام می‌شود، لذا جای هیچگونه نگرانی از بابت تصاویر شخصی بانوان نیست و نخواهد بود.
  8. جهت امنیت خیلی بیشتر، تصاویر بعد از ارسال توسط شما به سرور اصلی، کاملا به صورت امن و رمز نگاری شده نگهداری شده و بعد از باز شدن سفارش توسط همکاران از روی سرور نیز حذف می‌ شوند.
  9. ارسال در تهران با سامانه اسنپ یا الو پیک انجام و هزینه‌ آن بسته به مسافت مقصد از محل کارگاه (جنت آباد) هست که به خود پیک درب منزل پرداخت میفرمایید. البته در صورتی که مایل باشید می‌توانید شخصاً برای تحویل به محل کارگاه مراجعه بفرمایید.
فیلتر پیشرفته
  • نوع محصول

  • دسته بندی محصولات